Нетиповий смартфон OPPO Find N2 Flip виграв частку ринку складних екранів

6 січня офіційний представник «OPPO Weibo» оголосив, що OPPO виграла першу частку ринку в категорії складних екранів. Статистичний час для цих даних – з 26 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року, загалом 7 днів.

OPPO може отримати перше місце, що безпосередньо пов’язано з її щойно випущеними двома новими телефонами зі складаним екраном OPPO Find N2 і OPPO Find N2 Flip.

OPPO Find N2 – це найлегший горизонтально розкладний смартфон у галузі, він важить лише 233 г. Він буде офіційно представлений 23 грудня, ціни починаються від 7999 юанів ($1165).

OPPO Find N2 Flip наразі є невеликим мобільним телефоном зі складаним екраном із найбільшою потужністю та найшвидшою зарядкою, а також оснащений найбільшим 3,26-дюймовим зовнішнім екраном у вертикальному складанні. Пристрій вперше надійде в продаж 30 грудня за ціною від 5999 юанів ($875).

Нетиповий смартфон OPPO Find N2 Flip виграв частку ринку складних екранів

Згідно з даними «CINNO Research», обсяг продажів мобільних телефонів зі складаним екраном на китайському ринку в третьому кварталі 2022 року досягне 723 000 одиниць, що є значним зростанням на 114% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї