Незабаром Google припинить роботу свого оригінального додатка

Найближчими місяцями Google планує припинити роботу свого оригінального додатка Meet, заохочуючи користувачів переходити на оновлену версію, створену з Duo. Оновлена ​​програма має чотириколірну піктограму на відміну від старого зеленого логотипу та включає нові функції, такі як прямі виклики та реакції емодзі.

Рішення припинити роботу додатка Meet було прийнято через відсутність останніх функцій і можливостей. Очікується, що цей крок спростить роботу користувачів і забезпечить усім користувачам доступ до найновіших технологій.

Прагнучи покращити взаємодію з користувачами та надати доступ до новітніх технологій, Google також оголосила про плани поступово припинити роботу свого оригінального додатка Meet, оскільки в ньому бракує останніх функцій і можливостей.

Як повідомляє «9to5Google» Google також додає нову функцію під назвою «360-degree backgrounds» до параметрів налаштування відеоканалу для користувачів. Фон — це відео, яке рухається разом із даними орієнтації пристрою за допомогою гіроскопів. Під час запуску користувачі матимуть можливість вибрати оазис, небесне місто та гірський храм як фонове зображення, а в майбутньому буде більше варіантів.

Повідомляється, що функція 360-градусного фону буде розгорнута як на Android, так і на iOS, доступна для споживачів і платних користувачів Workspace через кілька тижнів.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі