Німеччина запускає високошвидкісні залізниці: швидкість понад 300 км/год.

Deutsche Bahn DB нещодавно видав запит на призначення Siemens і Alstom для розробки високошвидкісної залізниці наступного покоління з метою введення в експлуатацію після 2030 року.

Повідомляється, що високошвидкісною залізницею, якою зараз керує DB, є поїзд ICE3, який був введений в експлуатацію в 1990-х роках.

Відповідно до тендерних вимог DB, нове покоління високошвидкісної залізниці має максимальну швидкість понад 300 кілометрів на годину (в іншому звіті йдеться про 350 кілометрів), довжину понад 400 метрів і здатність перевозити 950 пасажирів. .

Крім того, нове покоління високошвидкісної залізниці також має мати вищий рівень з точки зору енергоефективності та безаварійності.

Відповідно до вимог Siemens і Alstom виконають концептуальне проектування.У другій половині 2023 року Deutsche Bahn офіційно проведе тендер на розробку, будівництво та сертифікацію нових моделей, він буде відкритий для інших виробників.

Станом на 2020 рік пробіг високошвидкісної залізниці в моїй країні займає лідируючу позицію у світі з приблизно 38 000 кілометрами. До п’ятірки лідерів також увійшли Іспанія, Японія, Франція та Німеччина Експлуатаційний пробіг швидкісної залізниці досяг 3330 кілометрів, 3041 кілометр, 2734 кілометри та 1571 кілометр відповідно.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі