Нові можливості Microsoft Edge показали до релізу

Microsoft працює над оновленою версією браузера Edge, яка проходить тестування під кодовою назвою Phoenix. Інсайдер під ніком «Walking Cat» на своїй сторінці у Twitter поділився скріншотами та анімацією, що демонструють роботу майбутніх нововведень.

Одним з головних змін стане ґрунтовно перероблений інтерфейс користувача з закругленими вкладками і додатковими панелями, що зробить браузер більш схожим на штатний додаток Windows 11 з уніфікованим інтерфейсом.

Крім того, Edge з’явиться функції Split Screen (дозволяє відкрити в одному вікні дві вкладки) і Tab Activity Center, яка збирає інформацію про активність користувача всередині браузера. Тісніша інтеграція Edge з операційною системою розширить можливості його менеджера паролів і дозволить налаштовувати браузер ще на етапі установки Windows.

Поки невідомо, чи планує Microsoft випустити всі оновлення в одному апдейті, чи розгортатиме їх поступово в міру випуску нових версій Edge.

Підписатися
Сповістити про
guest
2 комментариев
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Lucia
Lucia
27.01.2023 11:02

Це як жінка: підмалювала губи і рахує, що вона стала неперевершеною красунею. А по-мені, як була курва – так і залишилася курвою.
Бо від помади іншою вона не стала, навпаки – ще противнішою.
Отак і Edge6 підмалював куточки …