NVIDIA показала технологію покращення відео. Вона скоро з’явиться у браузерах

NVIDIA адаптувала технологію RTX Video Super Resolution для роботи у браузерах. Тепер ролики з якістю 360p в реальному часі конвертуватимуться в деталізовані 4K-відео. У компанії показали, як це працює, та розповіли, хто і коли зможе скористатися новою технологією.

Раніше функція RTX Video Super Resolution працювала лише на приставках серії Shield. Але вже з лютого цього року вона буде доступна на будь-якому персональному комп’ютері, обладнаному відеокартою NVIDIA серії RTX 30 та 40. Інші апаратні вимоги не вказуються.

Зазначається, що технологія працюватиме з браузерами Google Chrome та Microsoft Edge (про інші нічого не повідомляється). Алгоритми NVIDIA зможуть покращувати будь-яке потокове відео: на YouTube, Netflix, інших відеохостингах та стрімінгових сервісах. Імовірно, вона буде працювати з будь-яким відео, що відтворюється у сумісному браузері.

За повідомленнями порталу PC Gamer, технологія зможе працювати з відео як від 360p до 1440p і з частотою кадрів до 144 fps.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї