Офіційно: Xiaomi Civi 2 буде оснащений Snapdragon 7

Після кількох раундів розігріву нарешті було офіційно анонсовано ядро ​​Xiaomi Civi 2 – мобільну платформу Snapdragon 7 першого покоління.

Це друга модель на ринку, яка використовує процесор Snapdragon 7. Офіційно його 8-ядерні модулі успадковані від флагманського процесора серії Snapdragon 8.

У той же час обчислювальну потужність AI було збільшено на 30%, що забезпечує більш інтелектуальний досвід роботи з зображеннями, наприклад, більш потужні алгоритми обробки.

Snapdragon 7 - характеристики

Зрозуміло, що мобільна платформа Snapdragon 7 використовує 4-нанометровий техпроцес Samsung, а процесором є одне супер-ядро A710 з основною частотою 2,4 ГГц, три великі ядра A710 з частотою 2,36 ГГц і чотири малі ядра A510 з частотою 1,8 ГГц.

З точки зору графічного процесора, швидкість візуалізації графіки Snapdragon 7 на 20% вища, ніж у Snapdragon 778G.

Процесор (чіп) Snapdragon 7

З точки зору ігор, Snapdragon 7 також підтримує деякі функції «Snapdragon Elite Gaming», включаючи механізм руху зображень Adreno, Game Quick Touch, змінну швидкість забарвлення VRS та все, що може зробити Xiaomi Civi 2 хорошим ігровим пристроєм.

Snapdragon 7 також інтегрує базову смугу Snapdragon X62 5G і радіочастотну систему, яка вперше відповідає стандарту 3GPP R16, з максимальною швидкістю низхідного зв’язку 4,4 Гбіт/с і підтримує 5G+5G з подвійною картою з подвійним проходом.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі