Оголошено ціни на PlayStation VR2 та станцію заряджання контролера PS VR2 Sense

Компанія Sony оголосила сьогодні, що PlayStation VR2, пристрій віртуальної реальності, розроблений для PlayStation 5, буде офіційно випущений у всьому світі 22 лютого 2023 року. Рекомендована роздрібна ціна ринку материкового Китаю становить близько 670 доларів. В комплект входять шолом PlayStation VR2, контролер PlayStation VR2 Sense та стереогарнітура. Раніше оголошена ціна у США становить 550 доларів.

Згідно Sony, підставка для зарядки контролера PlayStation VR2 Sense, спеціально розроблена для контролера PlayStation VR2 Sense, також буде випущена того ж дня за рекомендованою роздрібною ціною близько 55 доларів у Китаї.

Підставка для заряджання контролера PlayStation VR2 Sense спеціально розроблена для контролера PlayStation VR2 Sense. Вона може заряджати контролер PlayStation VR2 Sense без підключення до PS5 консолі, що звільняє USB-порт консолі.

Підставка для заряджання контролерів PlayStation VR2 Sense доступна для попереднього замовлення в Китаї.

Першою грою для PlayStation VR2 у Китаї стане музична Ranch Planet.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї