Оновлення у Twitter дасть користувачам нові можливості

Нещодавно Twitter представив нашумілу функцію «Редагувати твіт», яка дозволяє користувачам редагувати свої твіти протягом 30 хвилин після публікації. Але тепер, схоже, платформа соціальних мереж обмежить кількість разів, коли користувачі можуть редагувати твіти.

У звіті Twitter повідомляє, що користувачі зможуть редагувати свої твіти лише п’ять разів протягом 30 хвилин. Хоча цього може бути більш ніж достатньо для тих, хто намагається виправити друкарські помилки та хоче додати зображення, відео чи хеш-теги, схоже, що Twitter робить крок, щоб не дати людям зловживати цією функцією.

Компанія також повідомила, що після спостереження за поведінкою користувачів вона може змінити обмеження та часові рамки в майбутньому. Наразі функція «Редагувати твіт» тестується та доступна лише тим, хто підписався на Twitter Blue. Далі сказано, що ця функція спочатку буде доступна для тих, хто живе в Новій Зеландії.

Крім того, слід зазначити, що відредаговані твіти матимуть піктограму, мітку часу та мітку, щоб користувачі могли легко побачити, які зміни були внесені до оригінального твіту. Twitter каже, що наразі вмикає цю функцію для кількох користувачів, щоб зрозуміти, чи можна нею зловживати і як.

Окрім функції «Редагувати твіт», Twitter, як повідомляється, змінив кнопку «поділитися» на значок WhatsApp для деяких користувачів Android в Індії. Цікаво відзначити, що натискання опції WhatsApp все одно відкриває меню спільного доступу замість WhatsApp.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі