Оновлення Windows 11 значно спростилася: достатньо одного перезавантаження

Компанія Microsoft внесла невелику, але корисну зміну в процес оновлення операційної системи Windows 11, яка усуває необхідність багаторазового перезавантаження пристроїв.

Про це повідомляється в офіційному блозі Microsoft у замітці з нагоди випуску попереднього збирання Windows 11 Build 22621.1192 (KB5022360) для учасників програми тестування Windows Insiders.

Як зазначає Microsoft, вже з січня користувачі Windows 11 почнуть отримувати функціональні оновлення одночасно з оновленнями платформи .NET. Це запобігає багаторазовим перезавантаженням пристрою після отримання різних оновлень.

Також, на початку січня Microsoft остаточно припинила підтримку Windows 7 та Windows 8.1. Крім того, Microsoft нещодавно оголосила про припинення продажів ліцензій Windows 10 з 1 лютого 2023 і почала урізати підтримку для цієї ОС.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї