Opera представила бічну панель «Aria» на базі ChatGPT із ШІ

Компанія-виробник веб-браузерів Opera представила нову бічну панель штучного інтелекту у своєму браузері під назвою «Aria», яка працює на основі ChatGPT OpenAI.

Завдяки Aria користувачі отримають безкоштовний доступ до генеративних сервісів штучного інтелекту.

«Aria є фахівцем з Інтернету та веб-переглядачів, який дозволяє вам співпрацювати з ШІ під час пошуку інформації в Інтернеті, генерації тексту чи коду або отримання відповідей на ваші запити про продукт», — йдеться в повідомленні Opera в блозі в середу.

Наразі нова функція доступна для тестування.

Крім того, компанія повідомила, що Aria заснована на її інфраструктурі «Composer» і підключається до технології GPT OpenAI, а також розширена додатковими можливостями, такими як додавання результатів в реальному часі з Інтернету.

Opera також заявила, що Aria є безкоштовною службою з актуальною інформацією, тобто вона підключена до Інтернету та не обмежується вмістом до 2021 року, що робить її більш просунутою пропозицією, ніж стандартні рішення на основі GPT.

Aria представлена для 180 країн, включаючи Україну.

«Сервіс на основі штучного інтелекту планується ще більше інтегрувати в Opera у наступних версіях браузера, з кінцевою метою інтеграції в браузер, щоб допомогти вам виконувати кросбраузерні завдання», — заявили в компанії.

Користувачі, які використовують Opera на комп’ютерах, можуть протестувати Aria, завантаживши останню версію браузера Opera One (версія для розробників), тоді як користувачі Android можуть протестувати Aria в останній бета-версії браузера, яку можна завантажити в магазині Google Play.

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі