OPPO показала ColorOS 13. Що нового та які пристрої отримають оновлення

Компанія OPPO показала нову версію ColorOS 13, яка працює на базі Android 13. У цьому запису показуємо що нового має система, та які смартфони отримають оновлення.

Приватні скріншоти та Always-On Display

Режим AOD в ColorOS тепер має деякі покращення та можна налаштувати оформлення локскріна на вибір: Bitmoji, Insight, або Canvas. Також з’явилась можливість зручного управління Spotify на заблокованому екрані (має програвач та можливість швидкого перемикання плейлистів). Також є  нова функція відстеження статусу доставки, але наразі вона працює лише в Індії.

З’явилась дуже крута функція Pixelate для роботи з скріншотами. Тепер якщо ви робите скріншот у WhatsApp або Messenger, ім’я на зображенні автоматично розмиває. Також є можливість робити це самостійно з Pixelate та розмити будь-яку ділянку зображення.

Multi Connect та безпека

У ColorOS 13 добре попрацювали над безпекою та конфіденційністю. Від тепер є можливість частково надати права до зображень певним додаткам. Щодо безпеки паролів та іншої приватної інформації, яку ви копіювали – тепер буфер обміну автоматично робить чистку раз на годину. Також тепер додатки повинні отримувати дозвіл на відправку повідомлень.

Multi Connect та безпека

Multi Connect – це новий інструмент, який дає можливість підключення смартфона до комп’ютера. Програма дає можливість швидкого обміну файлами, виводити зображення на великий екран та дивитися повідомлення. Також дуже зручно реалізована можливість відкривати різні додатки у різних вікнах (як на зображенні вище).

Дизайн ColorOS 13

Напевно багато часу виділили саме на дизайн, тому що переробили майже все та зробили у єдиному стилі весь інтерфейс оболонки. Aquamorphic design має дуже плавні анімації, закруглені кути та приємні кольори. Реалізована адаптація іконок додатків, які тепер змінюють колір під відтінки шпалер. Більше погратися з дизайном можна у налаштуваннях, та зробити повністю кастомну тему.

Інші оновлення у дизайну:

  • На робочому екрані можна масштабувати папки.
  • Переробили панель повідомлень.
  • На головний екран додали віджет медіа плеєра, та дві кнопки для швидкого доступу.

Які пристрої отримають оновлення ColorOS 13

Які пристрої отримають оновлення ColorOS 13

Першими отримають оновлення у серпні такі пристрої яка OPPO Find X5 и Find X5 Pro. Серії Reno, A, F, K та Find будуть отримувати оновлення на протязі 22 року. За інші пристрої поки що нічого не відомо.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі