Оприлюднено світовий рейтинг доходів від мобільних ігор за 2022 рік

Нещодавно профільні професійні організації підрахували та оголосили 20 найкращих мобільних ігор з найбільшим світовим доходом у 2022 році.

Дані показують, що серед 10 найкращих мобільних ігор за світовим доходом у 2022 році китайські виробники посідають 5 місць, а саме «Glory of the King», «PUBG Mobile», «Yuan Shen», «Three Kingdoms Strategy Edition» і «Fantasy Westward». Докладніше:

Glory of the King

Відповідно до даних сайту, Tencent «Honor of Kings» успішно очолила рейтинг, створивши дохід у 2,223 мільярда доларів, що на 460 мільйонів доларів більше, ніж минулого року, і встановивши новий рекорд річного доходу від гри.

PUBG Mobile

Друге місце в списку займає «PUBG Mobile», який також походить від Tencent. Згідно зі статистикою іноземних ЗМІ, глобальний дохід від гри в 2022 році становитиме близько 1,73 мільярда доларів, в основному від китайської «Peace Elite» з приблизно 1,27 мільярда доходу та закордонний «PUBG Mobile». Дохід PUBG Mobile становить приблизно 460 мільйонів доларів.

Yuan Shen

Третє місце в списку займає цьогорічний «вискочка» «Юань Шень», який у 2022 році принесе загальний дохід у 1,56 мільярда доларів, що є значним зростанням порівняно з показником 2021 року (1,26 мільярда доларів США). За оцінками відповідних фахівців, китайська версія «Yuan Shen» матиме дохід у 719 мільйонів доларів США в Apple App Store у 2022 році.

Топ-10 світових рейтингів доходів у 2022 році

Також ми можемо бачити, що популярна гра серед українців «Roblox» посіла п’яте місце та заробила майже 862 мільйони доларів.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї