Оприлюднено світовий рейтинг доходів від мобільних ігор за 2022 рік

Нещодавно профільні професійні організації підрахували та оголосили 20 найкращих мобільних ігор з найбільшим світовим доходом у 2022 році.

Дані показують, що серед 10 найкращих мобільних ігор за світовим доходом у 2022 році китайські виробники посідають 5 місць, а саме «Glory of the King», «PUBG Mobile», «Yuan Shen», «Three Kingdoms Strategy Edition» і «Fantasy Westward». Докладніше:

Glory of the King

Відповідно до даних сайту, Tencent «Honor of Kings» успішно очолила рейтинг, створивши дохід у 2,223 мільярда доларів, що на 460 мільйонів доларів більше, ніж минулого року, і встановивши новий рекорд річного доходу від гри.

PUBG Mobile

Друге місце в списку займає «PUBG Mobile», який також походить від Tencent. Згідно зі статистикою іноземних ЗМІ, глобальний дохід від гри в 2022 році становитиме близько 1,73 мільярда доларів, в основному від китайської «Peace Elite» з приблизно 1,27 мільярда доходу та закордонний «PUBG Mobile». Дохід PUBG Mobile становить приблизно 460 мільйонів доларів.

Yuan Shen

Третє місце в списку займає цьогорічний «вискочка» «Юань Шень», який у 2022 році принесе загальний дохід у 1,56 мільярда доларів, що є значним зростанням порівняно з показником 2021 року (1,26 мільярда доларів США). За оцінками відповідних фахівців, китайська версія «Yuan Shen» матиме дохід у 719 мільйонів доларів США в Apple App Store у 2022 році.

Топ-10 світових рейтингів доходів у 2022 році

Також ми можемо бачити, що популярна гра серед українців «Roblox» посіла п’яте місце та заробила майже 862 мільйони доларів.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі