Опубліковано список найгірше оптимізованих ігор 2022 року

Коли 2022 рік добігає кінця, відоме ігрове видання «DSO Gaming» оголосило свою десятку найгірших оптимізованих ігор у 2022 році. Ці ігри мають низку проблем з оптимізацією, наприклад, низьке використання ЦП, що призводить до затримки.

Серед цих десяти ігор нещодавно оновлена ​​версія наступного покоління «Відьмак 3: Дике Полювання» увійшла до списку через погану оптимізацію на стороні ПК. Навіть якщо робота виконується на ПК високого класу, кількість кадрів все ще з’являтимуться після ввімкнення переслідування променів.

Серед інших ігор у списку головна проблема «Callistour Protocol» — затримка читання через недостатню оптимізацію движка, «Gotham Knight» — серйозний фреймдроп, який можна назвати «всі рівні», і навіть RTX. 4090 безпорадний.

Проблема «Final Fantasy: Origin» більш особлива.

Власне кажучи, проблем з оптимізацією цієї роботи немає, і вона може працювати стабільно на GTX 1060, але є майже катастрофічні проблеми з рендерингом картинки цієї роботи, часто сцена занадто темна, але насиченість спецефектів занадто висока «сліпа» ситуація, а якість текстур надзвичайно низька, майже можна сказати, що вона лише на рівні епохи PS3.

Повний список найгірше оптимізованих ігор у 2022 році такий:

  1. «Відьмак 3: Дике полювання» видання наступного покоління
  2. Угода Каллісто
  3. Лицарі Готема
  4. Dynasty Warriors 8: Empire
  5. Сибір: перед світом
  6. Final Fantasy: Origins
  7. “Сейнтс Роу”
  8. Rise of Steel
  9. “ЕЛЕКС II”
  10. «Знищити все людство 2»

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї