Ось він потенційний партнер Apple з виробництва електромобілів

Південнокорейська компанія LG Group, чий бізнес охоплює як виробників побутової електроніки, так і виробників акумуляторів для електромобілів, могла б стати добрим партнером для Apple, про що заявив аналітик KB Securities «Кім Дон Вон».

“Apple слід почати формувати власний ланцюжок поставок електромобілів у наступному році, якщо він планує продати новий автомобіль у 2026 році”, – написав Кім Дон Вон, додавши, що існує можливість “партнерства з LG Group, яка має повну лінійку компонентів для електромобілів”.

Коментар KB Securities пішов за повідомленням південнокорейських ЗМІ у четвер, які повідомили, що Apple запропонувала співпрацю з LG Group, і LG Group почала формувати внутрішню команду для цієї роботи. До команди входять співробітники LG Energy Solution Ltd, виробника автозапчастин LG Electronics, а також виробника модулів камер LG Innotek.

За словами Кіма, південнокорейський конгломерат прагне стати постачальником комплексних рішень для електромобілів, поставляючи різні види компонентів. Він також додав, що Apple, як очікується, продаватиме не лише автомобілі, а й різні сервіси.

«Зростають очікування, що Apple може розробити електромобіль через повільне зростання продажів своїх смартфонів. Якщо це так, LG Energy, LG Electronics, LG Innotek та LG Display можуть отримати з цього вигоду». – Кім Дон Вон

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї