Перевагу Tesla над рештою автовиробників показали на графіку

Ілон Маск, засновник компанії Tesla і SpaceX, а також керівник Twitter, опублікував графік, що наочно демонструє, наскільки Tesla випередила всі інші компанії з випуску легкових автомобілів у США минулого року.

Графік показує, що продаж Tesla в порівнянні з 2021 роком зріс на 44%, слідом йде General Motors, яка змогла поліпшити свій позаторічний результат на 3%.

Решта компаній у рейтингу, включаючи BMW, Audi, Honda, Kia, Hyundai, Subatu, Toyota, Mazda та інші, погіршили продажі. До рейтингу не включено виробників, які випустили менше 10 000 машин за рік.

Графік був складений авторитетним автомобільним виданням Automotive News, яке підтримує контакти з виробниками та постачальниками автомобілів.

Раніше повідомлялося, що минулого року Tesla відвантажила 1,31 млн. електромобілів у всьому світі, встановивши абсолютний рекорд.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї