Перші зображення iPad 10 вже з’явились у мережі

У мережи виклали перші зображення iPad 10, та розповіли деякі характеристики. Все, що відомо на сьогодні публікуємо для читачів Техно блог UA. Як стверджує інсайдер, ці зображення зроблені на основі креслень, які втекли у мережу.

 

 

 

Нагадуємо вам про всі попередні інсайдерські новини на основі креслень, які у більшості випадків не є дійсністю. Саме тому не варто ставитися серйозно до цих зображень, хоча є ймовірність того, що він такий і буде.

Що стосується характеристик iPad 10 передбачається, що вони відповідають дійсності, тому що Apple досить передбачувана. Інсайде каже: планшет отримає екран 10.5” та збереже кнопку Home з датчиком Touch ID. Також пристрій матиме 5G, Bluetooth 5.0 и Wi-Fi 6, та буде оснащений системою Apple A14 як у iPhone 12.

Інсайдери прогнозують, що iPad 10 буде коштувати приблизно $400, а презентують його разом з великим оновленням iOS 16 у жовтні.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї