Перший маршрутизатор з Wi-Fi 7 від TP-LINK офіційно анонсовано

Багато людей ще не використовували Wi-Fi 6, але з’явився Wi-Fi 7. TP-Link оголосила, що 14 листопада 2022 року випустить свій перший маршрутизатор Wi-Fi 7.

TP-Link заявляє, що вона є лідером розробки Wi-Fi 7 і продемонструє можливості цієї передової технології. У той час TP-Link продемонструє кілька мережевих пристроїв, оснащених передовою технологією Wi-Fi 7.

Wi-Fi 7 відповідає IEEE 802.11, який випустить новий переглянутий стандарт IEEE 802.11be, який є наступником Wi-Fi 6/6E. Порівняно з Wi-Fi 5 до Wi-Fi 6, оновлення забезпечує лише обмежену мережу покращення швидкості , Wi-Fi 6 на Wi-Fi 7 переорієнтовано на швидкість, зі швидкістю передачі даних до 40 Гбіт/с.

Ви повинні знати, що найшвидший комп’ютерний інтерфейс, такий як Thunderbolt 4, має швидкість лише 40 Гбіт/с, тому деякі люди кажуть, що Wi-Fi 7 може замінити дротовий інтерфейс.

Крім того, як стандарт нового покоління Wi-Fi 7 не тільки покращує швидкість передачі, але також приносить багато нових функцій, включаючи ширші канали, більш ефективну модуляцію QAM, кілька підключень і адаптивні підключення.

У березні цього року Qualcomm оголосила про запуск найсучаснішого у світі бездротового рішення Wi-Fi та Bluetooth «FastConnect 7800», яке є першим у світі комерційним рішенням Wi-Fi 7 і найшвидшим продуктом Wi-Fi із найнижчою затримкою на сьогодні.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі