Підтримка Windows 10 21H2 припиняється. Microsoft сама оновить пристрої

Microsoft повідомила клієнтам, що підтримка Windows 10 21H2 припиниться наступного місяця. Останнє оновлення для Windows 10 21H2 вийде 13 червня!

Підтримка Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro Education та Windows 10 Pro для Workstations 21H2 завершиться 13 червня 2023 року. Ці версії більше не отримуватимуть поновлення безпеки після 13 червня 2023 року. Клієнтам, які звернуться до служби підтримки Microsoft після цієї дати, буде запропоновано оновити свій пристрій до останньої версії Windows 10 або виконати оновлення до Windows 11, щоб зберегти підтримку.

Оновлення безпеки за червень 2023 року стане останнім оновленням для цих версій. Таким чином, ПК, на яких встановлена Windows 10 21H2, після червня більше не отримуватимуть щомісячні оновлення будь-якого роду, включаючи оновлення безпеки.

Але навіть якщо ви не оновите ПК самостійно, Microsoft зробить це за вас: «Центр оновлення Windows автоматично ініціює оновлення функцій для споживчих пристроїв із Windows 10 та некерованих бізнес-пристроїв протягом кількох місяців після закінчення обслуговування. Це забезпечує підтримку вашого пристрою та отримання щомісячних оновлень, які мають вирішальне значення для безпеки та здоров’я екосистеми. Для цих пристроїв ви зможете вибрати зручний час для перезавантаження пристрою та завершення оновлення».

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі