Покращена продуктивність! Microsoft переписує ядро ​​Win11 використовуючи Rust замість C++

Нещодавно корпорація Майкрософт додала файл драйвера режиму ядра Win32k.sys на основі мови Rust до ядра Windows 11, що підтвердив Марк Руссінович, головний технічний директор Azure Cloud Business.

Наразі це вдосконалення доступне в попередньому перегляді Windows 11 Insider. Win32k.sys в основному відповідає за обробку графічного інтерфейсу пристрою (GUI) і керування вікнами в Windows.

За словами Microsoft, мова Rust має високу безпеку пам’яті , і порівняно з C++ вона може значно зменшити кількість небезпечних підпрограм.

Крім того, код Rust є лаконічним і ефективним, а в деяких сценаріях навіть ефективнішим, ніж C++ . Варто зазначити, що програма Office не зазнала жодних втрат продуктивності після переписування в Rust.

Microsoft переписує ядро ​​Windows 11 мовою Rust

Наразі останньою попередньою версією каналу Windows 11 Canary є збірка 25357, каналом для розробників є збірка 23451, а версію попереднього перегляду оновлено до збірки 22621.1776.

Поява Rust у ядрі Windows 11 і заміна деякого коду C++ демонструє зусилля Microsoft щодо покращення безпеки та продуктивності операційної системи.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі