Постачальник акумуляторів Tesla “LG Energy” інвестує у збільшення виробництва

Попит на акумулятори для електромобілів продовжує стрімко зростати в останні місяці, оскільки постачальники поспішають продавати акумулятори Tesla та іншим автовиробникам на тлі зростаючого ринку. У нещодавньому повідомленні один із ключових постачальників акумуляторів Tesla поділився великими інвестиційними планами щодо модернізації виробництва акумуляторних елементів на одному зі своїх заводів.

За даними видання «Teslarati», корейський виробник акумуляторів LG Energy Solution у понеділок оголосив про плани інвестувати 4 трильйони корейських вон (~3,1 мільярда доларів) у завод в Очанг, створивши «розумну фабрику» для виробництва акумуляторів для електромобілів. Інвестиції триватимуть з цього моменту до 2026 року, і вони здійснюватимуть нагляд за розробкою програми досліджень і розробок, виробничого обладнання, інфраструктури та, здається, навіть планів масового виробництва довгоочікуваної батареї 4680.

«Ми плануємо створити диверсифікований портфель продуктів, включаючи пакетні та циліндричні батареї, щоб своєчасно реагувати на потреби клієнтів і диференціювати виробничі можливості на основі «розумного» заводу», – сказав представник LG Energy.

Циліндричні елементи батареї наступного покоління 4680 розробляються протягом багатьох років, і минулі звіти, здавалося, припускають, що LG вироблятиме апаратне забезпечення на своєму заводі в Очанг. Нещодавня заява повторила заяви в лютому, в яких LG заявила, що сподівається урізноманітнити модельний ряд циліндричних батарей.

Кілька місяців пізніше, у червні, LG оголосила про інвестиції в розмірі 580 мільярдів корейських вон (~450 мільйонів доларів) для створення конвеєра 4680 на своєму другому заводі в Очангу з виробничою потужністю 9 ГВт-год. Крім того, в повідомленні йдеться про плани LG збільшити виробництво акумуляторних елементів останнього покоління 2170 на першому заводі в Очанг на 4 ГВт-год.

Повідомляється, що Південна Корея також є кандидатом на будівництво наступної гігафабрики Tesla в Азії. Президент Юн Сук Йоль сказав, що Tesla планує закупити в країні компоненти на суму понад 10 мільярдів доларів у 2023 році, додавши, що обидва вони працюють над розширенням співпраці в ланцюжках поставок.

«Якщо Tesla, SpaceX або інші компанії розглядають додаткові інвестиції в (Південну) Корею, включаючи будівництво Gigafactory, уряд докладе всіх зусиль, щоб підтримати інвестиції», — сказав президент Юн у заяві Reuters після зустрічі з Ілоном Маском. «Ми готуємо індивідуальний підхід, щоб надати певні переваги цим зазначеним компаніям».

LG має залишатися ключовим постачальником для Tesla в найближчі роки, а Південна Корея є однією з багатьох країн, які вимагають інвестицій від автовиробника. Як Tesla підкреслювала в минулому, масове виробництво акумуляторної батареї 4680 має знизити витрати та підвищити ефективність її автомобілів, і перехід LG на їх розробку в цілому є головною частиною головоломки.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі