Представлена пральна машина Xiaomi дешевше за $100

Компанія Xiaomi представила мініатюрну пральну машину Xiaomi Mijia, розраховану на 3 кг білизни. На стадії попереднього замовлення вона пропонується за ціною 97 доларів.

Пральна машина займає площу лише 0,18 квадратних метра. Вона дозволяє за раз випрати 12 предметів дитячого одягу, 12 футболок, 8 сорочок для дорослих, 15 предметів жіночої спідньої білизни (щось одне зі списку). Виробник заявляє, що пральна машина вбиває 100% кліщів.

Ця пральна машина пропонує безліч програм прання, підтримує 15-хвилинну експрес-прання, оснащена ворсовим фільтром та підтримує самоочищення бака. Розміри пральної машини складають 412 х 422 х 730 мм, максимальний кут відкриття та закриття верхньої кришки – 93 °, а маса дорівнює 19 кг.

Дешева пральна машина Xiaomi

Пральна машина відноситься до третього класу енергоефективності, вона споживає 0,043 кВт•год. і використовує 57 літрів води за один цикл.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї