Представлено Displace TV: бездротовий 55-дюймовий телевізор на змінних АКБ

На виставці CES 2023, яка у ці дні проходить у Лас-Вегасі, відбулася публічна прем’єра одного з найнезвичайніших телевізорів – Displace TV. Цей пристрій не має екрана з визначними параметрами – у ньому встановлена 55-дюймова матриця OLED з роздільною здатністю 4К, але сама конструкція дуже примітна.

Displace TV повністю позбавлений проводів або роз’ємів – відео на нього передається через другий компонент системи, що розміщується поряд з ТБ. До станції підключаються всі джерела відеосигналу та кабель живлення.

Телевізор не потребує підключення до електромережі: за його живлення відповідають чотири акумулятори з підтримкою гарячої заміни. Автори Displace TV кажуть, що при використанні ТБ до 6 годин на день зарядів акумуляторів вистачить на місяць роботи.

Але це ще не все. На тильній стороні ТБ встановлені два вакуумні присоски оригінальної форми, за допомогою яких 9-кілограмовий пристрій можна кріпити до вертикальної поверхні. Наприклад, на виставці його кріпили до вікна. Теоретично така система дозволяє повністю відмовитися від свердління стін та встановлення спеціального кріплення, але як вона покаже себе практично – велике питання.

Розробка поки що знаходиться на стадії прототипу, але в компанії вже назвали вартість (3000 доларів за штуку, поки для замовлення доступно лише 100 штук) і пообіцяли налагодити поставки до грудня. А поки що конструкція допрацьовується. У тому числі розробники обіцяють ще більше зменшити і таку вузьку рамку, щоб купивши чотири таких ТБ, можна було створити безшовну стіну з діагоналлю 110 дюймів і роздільною здатністю 8К. Також будуть доопрацьовані батареї.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі