Представлено Moto Buds 600 ANC із автономністю роботи до 26 годин

SGW Global анонсувала навушники Moto Buds 600 ANC разом із Moto Watch 100. Нові навушники від Motorola підтримують швидке сполучення та оснащені чіпом Snapdragon Sound. Він входить до низки продуктів, які будуть представлені на виставці CES 2023 цього тижня.

Компанія Motorola має низку ліцензійних угод, за якими випускає розумні годинники та навушники під брендом Motorola. Moto Buds 600 ANC — це остання аудіопропозиція від ліцензіата бренду Motorola SGW Global. Нові навушники оснащені підтримкою Snapdragon Sound, що забезпечує захоплююче звучання.

Навушники Moto Buds 600 ANC

При використанні Moto Buds 600 ANC користувачам гарантується більша чіткість і якість під час дзвінків. Він підтримує технології aptX Adaptive і чіткого захоплення голосу. Він використовує ці функції для зменшення фонового шуму. Він також має гібридне шумозаглушення.

Багатоточкова технологія Bluetooth дозволяє підключати навушники до двох пристроїв одночасно. Технологія Fast Pair також забезпечує плавне та надшвидке сполучення з пристроями введення. Загальний час автономної роботи Moto Buds 600 ANC становить 26 годин із зарядним футляром. Модель має до 8 годин автономної роботи в порівнянні з попередником.

Ви можете заряджати чохол Moto Buds 600 ANC без проводів. Він також має сенсорне керування та рейтинг водонепроникності IPX5. Moto Buds 600 ANC має функцію Google Assistant, а також монорежим. Нові навушники є частиною комплекту Motorola Edge 30 Fusion на момент придбання. Однак очікується, що він надійде в продаж цього січня.

Бездротові навушники Moto Buds 600 ANC

Цінник на Moto Buds 600 ANC становить 149 доларів. SGW Global не оприлюднила повну інформацію про наявність нових навушників TWS.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі