Представлено розумний робот-пилосос Xiaomi Mijia за ціною у $290

Компанія Xiaomi представила новий робот-пилосос Mijia Clean-Free Sweeping and Mopping Robot 2, який оцінили у 290 доларів у Китаї.

Робот Xiaomi Mijia Clean-Free Sweeping Robot 2 підтримує прибирання сміття, миття підлог та автоматичне очищення швабри. Вона миється, а потім сушиться, щоб уникнути зростання бактерій.

Mijia Clean-Free Sweeping and Mopping Robot 2 використовує подвійну швабру для миття підлоги, яка обертається з частотою 180 об/хв. При поверненні на базу швабра піднімається, щоб уникнути вторинного забруднення.

Максимальний тиск всмоктування Mijia Clean-Free Sweeping and Mopping Robot 2 досягає 5000 Па, доступні чотири режими потужності. Пилосос оснащений пилозбірником великої ємності на 430 мл та фільтром класу EPA 11, які легко змінювати.

Зарядна станція Mijia Clean-Free Sweeping та Mopping Robot 2 має 4-літровий резервуар для чистої води. Бак для брудної води підтримує нагадування про переповнення. Лазерна навігація дозволяє швидко будувати карту приміщення та ефективно прибирати його, не стикаючись з перешкодами.

Через програму Mijia можна налаштувати розклад прибирання та контролювати процес. Є підтримка голосового керування.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі