Представлено зарядку на 500 кВт, яка може зарядити авто до 80% за 12 хв.

NIO представила нову систему зарядки для акумуляторів електромобілів, яка забезпечує надшвидку зарядку потужністю 500 кВт. Нова архітектура зарядки може зарядити електромобіль на 10-80% всього за 12 хвилин. Завдяки цьому заряджання електромобілів відбувається надшвидко, що значно скорочує час простою. Зарядний пристрій NIO потужністю 500 кВт був частиною серії продуктів та інновацій, представлених під час заходу NIO Day 2022.

Нова архітектура зарядки також буде доступна для електромобілів, які не належать до NIO, і це чудово. Він відкритий для всіх марок електромобілів і має максимальний вихідний струм 660 А. NIO каже, що система зарядки потужністю 500 кВт може заряджати автомобіль, побудований на платформі 800 В, швидше, ніж електромобілі з платформою 400 В. Для досягнення 80% зарядки електромобілів на 400 В потрібно до 20 хвилин, а для моделей на 800 В – 12 хвилин.

Надшвидкий зарядний пристрій має 15,6-дюймовий дисплей і власну технологію рідинного охолодження. Це дозволяє значно зменшити вагу зарядного кабелю, і користувачі можуть легко керувати ним однією рукою.

Зарядний пристрій потужністю 500 кВт є одним із найвищих потужностей, заявлених для електромобілів. Це сталося після того, як на початку цього року інша китайська фірма XPeng випустила систему зарядки потужністю 480 кВт. XPeng Supercharger має максимальний вихідний струм 670A. Він може заряджати деякі електромобілі з лінійки XPeng від 0 до 80% за 15 хвилин.

NIO також розширює потужність своїх станцій заміни, щоб забезпечити до 408 замін акумуляторів на день. Під час розширення станції заміни працюватимуть до 21 батареї одночасно. За даними китайської компанії, новий зарядний пристрій потужністю 500 кВт і оновлені замінні станції будуть доступні в березні 2023 року.

Мережа зарядних станцій NIO, за словами генерального директора Вільяма Лі, відкрита для всіх марок транспортних засобів. Лі також каже, що близько 80% електроенергії, що постачається на зарядних станціях, надходить до понад 110 брендів, які не належать до NIO. Деякі з брендів електромобілів, які використовують інфраструктуру зарядки NIO, включають BYD, Tesla, XPeng і Li Auto.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі