Представлений розумний обігрівач Xiaomi з функцією вентиляції за $62

Компанія Xiaomi представила вбудований керамічний нагрівальний модуль Xiaomi Mijia Smart Yuba потужністю 2400 Вт, який, як заявляє виробник, забезпечує підвищення температури на 10°C за 1 хвилину.

Xiaomi Mijia Smart Yuba оснащений ізольованим двигуном із пластиковим корпусом та високошвидкісним вентилятором діаметром 170 мм. Він може забезпечувати одночасне нагрівання та вентиляцію повітря. Mijia Smart Yuba має зовнішній повітровипускний патрубок діаметром 52 см.

Xiaomi Mijia Smart Yuba

Xiaomi Mijia Smart Yuba використовує бездротовий пульт дистанційного керування Bluetooth, оснащений 8 кнопками. Пульт відповідає ступеню захисту PX4 та працює два роки без заміни батарей.

У той же час Xiaomi Mijia Smart Yuba підтримує керування через програму Mijia App та голосове управління Xiaoai. Можна настроїти сценарії використання пристрою в розумному будинку.

Xiaomi Mijia Smart Yuba підтримує автоматичну швидку вентиляцію для усунення запахів, інтелектуальний захист від запотівання дзеркала у ванній кімнаті, інтелектуальне сушіння. У той же час, Xiaomi Mijia Smart Yuba оснащений системою освітлення, яка може бути пов’язана з датчиками для автоматичного включення вночі.

Xiaomi Mijia Smart Yuba

Пристрій має кілька систем захисту від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та інших сценаріїв. Ціна складає всього 62 долари.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі