Проти творця «Ріка та Морті» та High on Life висунуті серйозні звинувачення

Джастіну Ройланду вже понад два роки виставляють звинувачення, що знаходяться на розгляді в окрузі Оріндж, штат Каліфорнія. Цей випадок стався у 2020 році, але лише недавно редактори NBC News дісталися конкретики та описали інцидент.

Згідно з обвинувальним висновком, співавтор мультсеріалу «Рік і Морті» було звинувачено в «домашньому насильстві, яке спричинило тілесні ушкодження» та «незаконне позбавлення волі шляхом погроз, насильства, шахрайства та/або обману». NBC News зазначила, що Ройланд не визнав себе винним під час пред’явлення звинувачень, і в заяві один із його адвокатів написав, що його клієнт невинний.

«Ми з нетерпінням чекаємо на можливість очистити ім’я Джастіна і допомогти йому якнайшвидше просунутися вперед».

Інцидент стався на початку 2020 року, і з того часу справа стала предметом понад десятка судових слухань – у травні аніматору та сценаристу було пред’явлено звинувачення, а в серпні його було заарештовано та звільнено під заставу у 50 000 доларів. Повний обвинувальний висновок подано у жовтні 2020 року.

Крім того, Джастін Ройланд отримав судову заборону, яка перешкоджає зв’язуватися і переслідувати жінку, щодо якої він, як стверджується, раніше вчинив вищезазначені дії. Кінематографістові навіть довелося «повернути будь-яку вогнепальну зброю, якою він володів або володіє».

Джастін Ройланд найбільш відомий як співавтор серіалу Рік і Морті, за який він нагороджений статуеткою Еммі в 2020 році. У проміжках він цікавився ринком NFT, де заробив чималі гроші, створив мультсеріал Koala Man для Hulu, розробив та озвучив головного героя «Зворотний бік Землі», а заснована ним студія створила High on Life – найбільший хіт 2022 року у Xbox Game Pass.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі