Redmi K60 отримає вигнутий екран та можливо Dynamic Island

Згідно з останніми новинами, серія смартфонів Redmi K60 отримає екран роздільною здатністю 2K, який буде вигнутий з обох боків, а також технологію захисту очей користувача.

За даними Digital Chat Station, серія включає дві моделі високого класу, побудовані на платформах Snapdragon. Ймовірно, у лінійці будуть і доступніші моделі, які отримають інші екрани.

Варто згадати, що серія K50 також оснащена екранами 2K, при цьому це одні з найдоступніших на ринку бюджетних флагманів із подібними характеристиками.

Нагадаємо, користувачі мережі активно обговорюють питання президента Xiaomi Group China, Лу Вейбінга, який запитав:

«Вам справді потрібний Dynamic Island у Redmi K60?».

Згідно з наявною інформацією, серія Redmi K60 буде представлена ​​в першому кварталі наступного року, різні моделі будуть побудовані на базі однокристальних систем Snapdragon 8 Plus Gen 1 та Snapdragon 8 Gen2. Інших подробиць наразі немає.

Раніше Digital Chat Station першим точно повідомив характеристики та дати виходу Redmi K50 та Xiaomi 12

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї