Режим польоту відходить у минуле – 5G буде доступний на борту літака під час польоту

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю схвалило заявку China Mobile на використання частоти 4,9 ГГц для реалізації на борту літака COMAC C919 зв’язку 5G. Китай попереду всієї планети по розгортанню мереж 5G, тому немає нічого дивного в тому, що мережа 5G буде і працювати в китайському літаку.

Повідомляється, що обладнання China Mobile дозволить пасажирам COMAC C919 завантажувати дані зі швидкістю до 420 Мбіт/с (52,5 МБ/с) та завантажувати дані до мережі зі швидкістю до 66 Мбіт/с (8,25 МБ/с).

Оператор China Mobile також заявив, що візьме на себе провідну роль у співпраці з Китайським науково-дослідним інститутом льотних випробувань щодо реалізації систем широкосмугової передачі даних під час льотних випробувань різних літаків. Це дозволить реалізувати швидке вивантаження великих масивів даних, і навіть підвищить ефективність аналізу даних.

COMAC C919, нагадаємо, є китайським вузькофюзеляжним середньомагістральним літаком. Щоправда, у ньому використовуються іноземні двигуни CFM LEAP-1C. Ціна COMAC C919 майже не відрізняється від вартості аналогів Boeing та Airbus, так що для КНР це певною мірою іміджевий проект. Разом з тим він цілком собі комерційно успішний – на COMAC C919 зібрано понад 1000 замовлень, виробництво завантажене на роки вперед.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі