Розпакування архівів RAR і 7z додадуть у Windows 11 у вересні, а стискання – лише у 2024 році

Раніше корпорація Microsoft повідомляла, що операційна система Windows 11 отримає підтримку архівів RAR і 7z, а також деяких інших форматів, причому функція розархівації буде доступна для всіх розширень, а архівації – лише для деяких.

Старіша ОС, Windows 10, підтримки архівів не отримає – ймовірно, таким чином компанія планує мотивувати деяких користувачів до переходу на новітню версію. Новина викликала живе обговорення на тематичних ресурсах і в соціальних мережах – так багато коментаторів жартували, що «вже тепер WinRAR точно ніхто не тільки не купуватиме, а й навіть завантажуватиме з торрент-трекерів».

Тим не менш, як з’ясувалося, функція розархівування буде додана в Windows 11 не негайно, а лише у вересні поточного року, архівувати файли в RAR або 7z без використання стороннього програмного забезпечення можна буде лише наступного року.

Великий інтерес спільноти викликає продуктивність майбутніх вбудованих в операційну систему інструментів: поки невідомо, чи підтримуватимуть вони необмежену кількість ядер і потоків CPU. Втім, як тільки функцію розархівування буде додано, в Інтернеті відразу ж з’явиться безліч результатів тестів від різних технічних ресурсів і блогерів, що спеціалізуються на комп’ютерній тематиці, так що довго чекати інформації не доведеться.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі