Розробники Skull and Bones пояснили чергове перенесення релізу

У червні 2017 року Ubisoft представила перший трейлер та фрагменти ігрового процесу Skull and Bones, але потім розробники зіткнулися з різними проблемами.

Автори відкладали вихід гри шість разів, і гра має з’явитися на ринку в період з 1 квітня 2023 року до 31 березня 2024 року.

Ubisoft не поспішає надавати нові відомості про дозвіл, але гру не скасовували, а розробники намагаються покращити якість.

«Сьогодні ми хотіли б поділитись оновленою інформацією про дату релізу, оскільки ухвалили рішення відкласти Skull and Bones. Наша рішучість та спрямованість залишаються незмінними – пропонувати найкращий можливий досвід із дня релізу. Цей додатковий час допоможе нам ще більше покращити та збалансувати ігровий процес відповідно до ваших відгуків, отриманих під час попереднього тестування».


Студія також підтвердила, що не змінює планів і скоро випустить прев’ю Skull and Bones з новою інформацією та кадрами ігрового процесу.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї