Samsung більше не буде випускати побутову техніку без смарт-функцій

Компанія Samsung на виставці IFA 2022 повідомила про те, що більше не збирається випускати звичайну побутову техніку, а лише розумні прибори з функцією смарт.

До кінця наступного року компанія планує зробити розумними всі прибори які виробляють. На перший погляд така заява може показатися гучною, але як заявили у компанії, їм для цього треба лише додати Wi-Fi модуль та звичайний прибор вже стає розумним.

Кожний прибор з легкістю додається до екосистеми SmartThings, після чого управляти домом можна у своєму смартфоні або смарт-годиннику. Гарний приклад тому, відео вище. Більше не потрібно витрачати час на те, щоб включити чайник, пилососити, контролювати клімат, тощо…

У компанії заявляють, що крім зручності та економії часу, розумний дім також економить ваші гроші на споживанні електроенергії (до 30%). У екосистемі SmartThings є режим «AI Energy Mode» який контролює всі прилади та вчасно змінює режим. Наприклад, додаток може запропонувати закрити вікна, щоб кондиціонер підтримував потрібну температури, або пральна машина самостійно визначить тип тканини вашого одягу та підбере режим прання/сушки.

У Samsung дійсно бажають прискорити темп переходу на нові технології, та притягнути майбутнє за вуха. Нещодавно компанія розповідала, якими смартфонами ми будемо користуватися у 2025, а зараз вони збираються зробити всю техніку розумною. Це дуже добре, що хтось задає такий тренд, та нам є за чим спостерігати.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі