Samsung буде без кнопок блокування та гучності у нових смартфонах

Про характеристики майбутніх флагманів Samsung ще майже нічого не відомо. Але чутки про них вже поширюються по мережі — і якщо вірити заявам інсайдерів, фірмову серію Galaxy S згодом чекає на велику зміну в дизайні. Як стверджує Twitter-блогер під ім’ям “Connor”, компанія збирається відмовитися від традиційних кнопок на корпусі вже у найближчі кілька років.

Samsung буде без кнопок

За заявою джерела, у нових флагманах бренду функції кнопок включення та регулювання гучності візьме на себе програмне забезпечення. При цьому на подібне рішення компанія нібито перейде не раніше 2025 року, тому моделі Galaxy S23 та Z Fold5/Z Flip 5 матимуть стандартні для своїх серій елементи керування. Інсайдер також доповнив публікацію зображенням концепту, який демонструє можливий дизайн майбутнього смартфона Samsung.

Крім того, інформатор заявив, що Samsung може випускати пристрої Galaxy без кнопок обмеженим тиражем тільки для бізнес-клієнтів, тоді як споживчі версії збережуть традиційне компонування. З огляду на те, що підтвердження цієї інформації поки немає, до неї варто поставитися з часткою скептицизму. Сам виробник чутки про дизайн своїх майбутніх смартфонів не прокоментував.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї