Samsung Galaxy M54: розсекречено ключові характеристики та дизайн

Після випуску серії Galaxy S23, Samsung також випустить мобільний телефон середнього класу Galaxy M54 5G, оснащений чіпом Exynos власної розробки.

Інформації про смартфон стає все більше, і нещодавно деякі користувачі мережі опублікували рендери нового пристрою.

Ми бачимо, що в мобільному телефоні Samsung Galaxy M54 5G використовується тонка і рівномірна рамка, але рамка «підборіддя» трохи товщі, і є три задні камери, які розташовані поруч з лівого боку фюзеляжу.

У передній частині фюзеляжу розташований екран із перфорованою фронтальною камерою в центрі, кнопка живлення з інтегрованим датчиком розпізнавання відбитків пальців праворуч, кнопка регулювання гучності та лоток для SIM-карти вгорі.

Окремого 3,5-мм роз’єму для навушників у нижній частині немає.

Повідомляється, що телефон Samsung Galaxy M54 — це смартфон середнього класу, який використовуватиме процесор Exynos 1380 власної розробки Samsung, восьмиядерний дизайн і основну частоту 2,4 ГГц.

Згідно з базою даних GeekBench, одноядерний результат процесора Exynos 1380 досяг 750 балів, а багатоядерний – 2696. У порівнянні з Exynos 1280 одноядерна продуктивність майже така ж, як у попереднього покоління, хоча багатоядерна продуктивність покращилася майже на 40%, загальна продуктивність еквівалентна потужності Snapdragon 778G.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі