Samsung покаже складний пристрій із найбільшим гнучким дисплеєм у 2023 році

За даними NotebookCheck, Samsung є одним із багатьох технологічних брендів, які планують випустити складні дисплеї з великим екраном у 2023 році, але бренд прагне випередити конкурентів, пропонуючи дисплей, який у складеному стані є більшим за будь-який інший.

Корейський бренд займає лідируючі позиції на ринку складних пристроїв з 2019 року, коли він випустив свій оригінальний Galaxy Fold, який має 7,3-дюймовий гнучкий внутрішній екран розміром з планшет. Після кількох поколінь додавання налаштувань, таких як водонепроникність, стилус S-Pen і швидка зарядка, Samsung вирішила, що наступна інновація стане більшою.

Компанія планує використовувати 17,3-дюймові OLED-панелі від власної дочірньої компанії Samsung Display, які будуть згинатися до 13,3 дюймів по діагоналі в складеному стані. Використання власних компонентів напевно знизить ціну на майбутній великий складний дисплей Samsung, додає видання.

Читайте також:

А ось і майбутнє від Samsung показали (Відео)

Серед інших брендів, які збираються випустити гігантські складні ноутбуки у 2023 році, є HP, яка представить свій перший 17-дюймовий складаний ноутбук із дисплеєм LG, який у складеному стані скорочується до 11-дюймового пристрою. Цей пристрій буде прямим конкурентом пристрою Samsung, оскільки вони будуть випущені приблизно в той же час.

Elec стверджує, що Samsung планувала випустити свій 17,3-дюймовий дисплей у 2022 році; однак пристрій було відкладено через невідомі причини. Якби складаний ноутбук був випущений цього року, він конкурував би з такими складаними ноутбуками, як Asus ZenBook 17 Fold і ThinkPad X1 Fold Gen 2 . Asus ZenBook 17 Fold, зокрема, на крок відстає від запропонованих специфікацій складаного Samsung із 17-дюймовим екраном, наданим BOE, який складається в 12,6-дюймовий пристрій. ThinkPad X1 Fold Gen 2 має 16,3-дюймовий OLED-дисплей, який складається в 12-дюймовий пристрій.

Деякі натяки свідчать про те, що все ще немає великого попиту на великі екрани. Загалом, вони все ще досить дорогі. Asus ZenBook 17 Fold продається за 3500 доларів, а ThinkPad X1 Fold Gen 2 – за 2500 доларів. За даними The Elec, Asus замовила 10 000 гнучких OLED-панелей у BOE, а HP замовила стільки ж у LG.

Як повідомляється, після відкладення випуску пристрою Samsung збільшила замовлення на гнучкі OLED-панелі з 6 мільйонів до 8,5 мільйонів.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі