Samsung представила екран для смартфона, який вимірює пульс та тиск

Компанія Samsung Display представила першу у світі OLED-панель із вбудованим сканером відбитків пальців та датчиком серцевого ритму.

Подібні панелі під назвою Sensor OLED призначені для використання у смартфонах та планшетах для відстеження стану здоров’я. Очікується, що подібні пристрої з’являться найближчим часом.

Samsung демонструє першу у світі OLED-панель із вбудованими технологіями відстеження відбитків пальців та серцево-судинних захворювань на заході SID Display Week 2023, який проходить цього тижня у Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США.

Сенсорна OLED-панель має вбудований світлочутливий органічний фотодіод. Це означає, що компаніям не потрібно встановлювати окремий сканер відбитків пальців під OLED-панеллю, що заощаджує гроші та простір усередині пристрою.

Технологія дозволить зчитувати відбитки пальців або інформацію про частоту серцевих скорочень із кількох пальців одночасно. Це дозволяє пристрою пропонувати більш точну біометричну автентифікацію та вимірювати кров’яний тиск. Нова панель OLED також може одночасно вимірювати рівень стресу користувача.

«Щоб точно виміряти кров’яний тиск людини, необхідно зробити заміри обох руках. Сенсорний OLED-дисплей може одночасно розпізнавати пальці обох рук, надаючи більш точну інформацію про стан здоров’я, ніж наявні пристрої.» – Samsung Display

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі