Samsung продемонструє новий дисплей на CES 2023 з підтримкою складання та ковзання

Як повідомляє ET News, на виставці CES 2023 Samsung продемонструє першу в світі OLED-панель, що складається та вміє розсуватися.

Повідомляється, що Samsung називає цю панель гібридною панеллю, яка може підтримувати як складання, так і ковзання. Панель збільшує розмір екрана, зсуваючи після розкладання.

Коли панель повністю складена, вона має 8 дюймів по діагоналі. У розкладеному вигляді залишається 10 дюймів. А коли панель повністю висунута й відкрита, її розмір становить 12,4 дюйма.

З точки зору застосування, нову панель можна використовувати для переходу від смартфонів до планшетів і ноутбуків відповідно до потреб користувачів. Неясно, коли Samsung Display почне масове виробництво таких екранів.

А ось і майбутнє від Samsung показали (Відео)

Однак для нового пристрою потрібні надзвичайно вдосконалені петлі та металеві пластини для утримання дисплея, що також може бути дуже дорогим.

Хоча OLED-екрани Samsung вже використовуються в багатьох розумних годинниках, фітнес-браслетах, смартфонах і планшетах, очікується, що нова панель знайде застосування в ноутбуках, моніторах ПК і автомобільних дисплеях.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі