Samsung успішно завершила тестовий запуск автопілота 4-го рівня

Samsung має всі шанси стати значним гравцем на ринку безпілотних автомобілів, адже повідомляється, що компанія успішно завершила тестовий запуск фірмової системи автономного керування автомобілем. Щоправда, поки що йдеться про використання власного ПЗ та апаратних рішень інших виробників.

За інформацією, дослідницький підрозділ Передового інституту технологій Samsung (SAIT) розробив програмне забезпечення та алгоритм для автономного водіння. Дане ПЗ було випробувано на комерційному автомобілі разом із низкою технологій інших компаній. В результаті транспортний засіб зміг без допомоги людини-водія проїхати 200 кілометрів із південнокорейського міста Сувон до Каннина.

Стверджується, що Samsung на порозі досягнення четвертого рівня автономного керування автомобілем, коли транспортний засіб здатний їздити повністю без участі людини в більшості умов, що дозволяє водієві відволікатися від дороги на тривалий час. Вище стоїть тільки п’ятий рівень автоматизації, що передбачає повноцінний автопілот за будь-яких умов і без будь-яких обмежень, а керма в автомобілі може зовсім не бути.

Варто зазначити, деякі компанії вже досягли четвертого рівня автономності. Наприклад, так заявляє Google зі своєю фірмою Waymo, яка надає послуги безпілотного таксі у Феніксі, штат Арізона.

Що ж до Samsung, то поки у компанії немає планів з випуску свого автомобіля. Натомість вона має намір представляти фірмове рішення для інших виробників.

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі