Samsung випустила повербанк Galaxy 25 Battery Pack на 10.000 мАг і надшвидкою зарядкою

Samsung представила свій акумулятор Galaxy 25W Battery Pack, акумулятор ємністю 10 000 мАг. Новий акумулятор Samsung Galaxy здатний швидко заряджати два пристрої одночасно через USB-C. Примітно, що випуск нової акумуляторної батареї Samsung Galaxy відбудеться через кілька тижнів після того, як інформатор злив інформацію про пристрій.

Акумуляторна батарея Samsung Galaxy 25W важить близько 200 г і поставляється в пластиковому дизайні з кольоровою підошвою. Це зарядний пристрій для пристроїв Galaxy, який може заряджати до 25 Вт. Він може швидко заряджати Galaxy S22, але матиме проблеми з Galaxy S22 Ultra. Новий павербанк також можна заряджати через 25 Вт, якщо підключити його за допомогою сумісного адаптера USB-C. Пластик, який використовується для акумуляторної батареї потужністю 25 Вт, на 20% складається з переробленого матеріалу.

Банк живлення ємністю 10 000 мАг живиться від двох портів USB-C із можливістю дротової зарядки 25 Вт. Пристрій важить 210 г при розмірах 148 x 70 x 16 мм. Тому новий павербанк Samsung трохи важчий і більший за більшість своїх конкурентів. Пристрій буде поставлятися з кабелем USB-C довжиною 20 см. Тому, якщо ви хочете використовувати обидва порти USB-C одночасно, вам доведеться придбати додатковий кабель.

Максимальна швидкість подвійного заряджання становить 9 Вт, що набагато менше, ніж загальна потужність зарядного пристрою в 25 Вт. Наразі немає інформації про ціни на акумулятор Samsung Galaxy 25W. Однак його було вказано на бельгійському сайті компанії, і ми очікуємо, що найближчим часом буде більше інформації.

Samsung також не надала жодної інформації про глобальну доступність нового блоку живлення. Також очікується, що пристрій буде доступний на інших ринках. Також очікується кілька варіантів кольорів для Power Bank.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі