Samsung збудує в Японії ще один дослідницький центр

В останні місяці взаємини Японії та Південної Кореї помітно потеплішали, хоча ще кілька років тому країни вводили одна проти одної експортні санкції, які загрожували корейським виробникам пам’яті дефіцитом технічних газів, необхідних для роботи. Як повідомляє Nikkei Asian Review, компанія Samsung Electronics вирішила скористатися «відлигою», щоб побудувати в Йокогамі новий дослідницький центр, який розташується поряд із існуючим, але зосередиться на вивченні передових методів упаковки чіпів.

На будівництво центру Samsung має намір витратити щонайменше $222 млн, але до третини всіх витрат збирається повернути у формі субсидій від японської влади. У цьому центрі розташується експериментальна виробнича лінія, яка дозволить Samsung швидше освоювати нові методи пакування чіпів у промислових масштабах.

Функціонувати новий центр розпочне у 2025 році, він забезпечить роботою кілька сотень спеціалістів. Розташування цього підрозділу Samsung вибрано з урахуванням наявності у Японії великої кількості виробників літографічного обладнання та матеріалів для випуску чипів. У TSMC подібний дослідницький центр теж є, він розташований на північний схід від Токіо.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі