Штучний інтелект (програма) став главою компанії у Китаї

У Китаї віртуальна жінка на ім’я Тан Ю стала главою компанії Fujian NetDragon Websoft. Ця IT-компанія займається розробкою додатків та ігор для смартфонів, та вони перші в світі, хто призначив штучний інтелект (програму) на посаду генерального директора.

Як кажуть працівники компанії, це було зроблено для того, щоб ШІ зважувати всілякі ризики, тому що це він робить краще за людину. Також вони додали:

“Ми віримо, що ШІ – це майбутнє корпоративного управління, і призначення пані Тан Ю свідчить про наше прагнення по-справжньому використовувати ШІ для перетворення способів ведення бізнесу та зрештою, для майбутнього стратегічного зростання”, – сказав Децзянь Лю, засновник компанії NetDragon Websoft.

Обов’язки нового генерального директору полягають у наступному: Тан Ю повинна обробляти дані у режимі реального часу, проводити аналітику та передавати формувати її для ради директорів. Також ШІ буде відповідальним за діяльність компанії, та навчати персонал менеджменту.

Тан Ю заступила на свою посаду 26 серпня, та працівники компанії вважають, що вона зможе зробити рівні умови для всіх співпрацівників.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі