Швидкість Starlink знижується. Вже понад мільйон активних передплатників

SpaceX оголосила, що кількість активних передплатників системи супутникового інтернету Starlink наразі перевищує 1 мільйон людей.

«Зараз Starlink має понад 1 000 000 активних передплатників — дякую всім клієнтам і членам команди Starlink, які зробили свій внесок у досягнення цієї віхи», — SpaceX у Twitter.

Для існуючих користувачів це не райдужні новини, оскільки, згідно з дослідженням Ookla, середня швидкість завантаження Starlink знижується, починаючи з другого кварталу 2021 року, в кожній країні. Падіння становить від 9 до 54%. У Ookla зазначили, що це викликано тим, інфраструктура Starlink не справляється з зростаючою базою користувача.

У листопаді стало відомо, що підрозділ супутникового інтернету компанії SpaceX почне обмежувати швидкість домашнього інтернету для клієнтів, які споживають більше 1 ТБ даних на місяць у години пік, починаючи з грудня.

SpaceX оголосила у серпні, що вона співпрацює з T-Mobile, щоб дозволити мобільним телефонам клієнтів безпосередньо підключатися до супутників Starlink, а бета-тестування розпочнеться наприкінці 2023 року. Це потенційно додасть ще більше людей до бази користувачів Starlink.

Раніше приватна компанія «Сестрорецький збройовий завод» представила мобільний комплекс «Борщовик», який призначений для визначення розташування терміналів Starlink.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі