Skit.AI: колекторам приготуватися – їх замінить штучний інтелект

Компанія Skit.AI розробляє програмне забезпечення зі штучним інтелектом, яке обдзвонюватиме боржників і “вибиватиме” гроші.

Компанія обіцяє ефективність, яка перевершує людські можливості. ШІ зможе здійснювати мільйони вихідних дзвінків на тиждень.

Як це працюватиме?

Skit.AI пропонує, по суті, те саме, що і будь-яка інша компанія, що займається штучним інтелектом: можливість виконувати більше рутинних завдань, ніж люди, більш ефективно та значно дешевше.

“Важко знайти кваліфікованого колектора, а мати стабільну команду, яка може розширюватися за потреби, надзвичайно складно”, – йдеться в блозі Skit.AI

«Завдяки миттєвій масштабованості цифрових агентів зі збору боргів, залежність від людей-колекторів значно знижується. Повна автоматизація багатьох викликів означає, що людям більше не потрібно робити ці дзвінки, за них все зробить ШІ».

Ризики

Здатність автоматизованих систем штучного інтелекту здійснювати телефонні дзвінки людям, які потрапили в біду і накопичили борги, додає ще один антиутопічний елемент у галузь, яка тривалий час була орієнтована на бідних та маргіналізованих.

У примусове стягнення боргів набагато частіше відбуваються у громадах чорношкірих, ніж у громадах білих, і дослідження показали, що борги та хижацькі відсоткові ставки посилюють бідність.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі