Слідом за GeForce Now: у хмарному сервісі Boosteroid теж скоро з’являться перші ігри Xbox

Microsoft продовжує виконувати зобов’язання у рамках укладених раніше 10-річних угод. На цей раз готується принести проекти своїх студій до каталогу хмарного ігрового сервісу Boosteroid.

Як стало відомо, вже 1 червня в бібліотеці Boosteroid з’явиться одразу чотири ігри Xbox Game Studios: бойовик від третьої особи Gears 5, шутер Deathloop, симулятор виживання Grounded та рольовий детектив Pentiment.

Підписчики Boosteroid зможуть стримати перелічені ігри Xbox Game Studios через програму на Windows, Linux, Android, Android TV та macOS, а також на додаткових пристроях через браузери та webOS.

Минулого тижня аналогічний анонс Microsoft зробила щодо GeForce Now: 18 травня стрімінгова служба NVIDIA отримала Gears 5, а Deathloop, Grounded і Pentiment відбудуться вже 25 травня.

Microsoft підписала цілу низку ліцензійних угод у спробі переконати регуляторів схвалити придбання Activision Blizzard за $68,7 млрд. Зелене світло угоді дали вже в десятках країн (включаючи Китай), а також Європейська комісія.

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі