Смартфони OPPO матимуть термін “життя” Android до п’яти років

OPPO оголосила про зміну політики випуску оновлень для фірмових Android-флагманів. Компанія пообіцяла розширити вікно релізів самої ОС та патчів безпеки, і заразом розповіла про успіхи свіжої версії прошивки ColorOS.

Для флагманських пристроїв, які будуть представлені в 2023-му, OPPO випустить чотири номерні оновлення Android, і буде п’ять років з моменту випуску таких апаратів постачати патчі безпеки. Теоретично це означає, що OnePlus 11, реліз якого запланований на лютий, у майбутньому отримає Android 17, а останній апдейт «прилетить» на смартфон у 2028 році.

Вендор також поділився статистикою поширення ColorOS 13. Оболонку випустили 18 серпня для 33 моделей по всьому світу – це на 50% більше кількості пристроїв, що отримали Color OS12 на момент її виходу. Через чотири місяці після релізу оновлення охопило втричі більше користувачів порівняно з попередньою версією прошивки. Це зробило запуск ColorOS 13 наймасштабнішим та найшвидшим оновленням в історії OPPO.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї