Snapdragon 8 Gen 2 більше не ТОП. Представлено MediaTek Dimensity 9200 Plus

MediaTek сьогодні офіційно представила топову однокристальну систему Dimensity 9200 Plus. Раніше прототип смартфона на цій платформі вже поклав на лопатки всі поточні флагмани на SoC Snapdragon 8 Gen 2 у тестах AnTuTu та Geekbench, тому відтепер Dimensity 9200 Plus – найпотужніша SoC на ринку.

Платформа виробляється TSMC за техпроцесом 4 нм. CPU однокристальної системи представлений суперядром Arm Cortex-X3, що працює на частоті 3,35 ГГц. Також є три ядра Cortex-A715 частотою 3,0 ГГц та чотири ядра Cortex-A510 частотою 2,0 ГГц. У порівнянні зі стандартною Dimensity 9200 у версії Plus підвищені частоти всіх ядер. Власне, це є запорукою значного підвищення продуктивності. До складу SoC входить також GPU Immortalis-G715 – його частоту також підвищили, на 17%. Платформа отримала двигун HyperEngine 6.0, що відповідає за трасування променів в реальному часі на апаратному рівні. Фірмова технологія MediaTek Game Adaptive Control Technology (MAGT) покликана зменшити споживання енергії під час ігор на величину до 12%.

Dimensity 9200 Plus підтримує WiFi-7 та 5G, технологію енергозбереження Wi-Fi UltraSave, а також Bluetooth LE Audio.

Перший смартфон на Dimensity 9200 Plus очікується цього місяця – це буде iQOO Neo8 Pro. Цю платформу також приписують перспективному Redmi K60 Ultra.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі