Сьогодні Logitech анонсує нову серію клавіатур і мишок для Mac

Logitech сьогодні запускає новий бренд «Designed for Mac», який представляє ряд клавіатур і мишок, призначених для користувачів Apple.

Це включає в себе нову клавіатуру MX Mechanical Mini для Mac з низькопрофільними тактильними перемикачами та підсвічуванням, що активується датчиком наближення, доступну в кольорах Space Gray і Pale Grey. Також зараз у продажу мишка MX Master 3S відповідного кольору. Logitech також випускає нову вертикальну мишу Lift і новий чорничний колір для своєї круглої клавіатури K380.

 

Перша серія аксесуарів Designed for Mac дуже схожа на існуючі пропозиції Logitech для Windows, які деякий час рекламували підтримку Mac. Під час брифінгу Logitech пояснила, що ці аксесуари були спеціально протестовані на роботу зі стеком Bluetooth пристроїв Apple і на знак впевненості не постачаються з ключем Bluetooth у коробках.

Клавіатури мають сумісні з Mac розкладки, такі як «command» і «option», але в рядках функціональних клавіш відсутній ярлик для відкриття Mission Control. Однак додаткову утиліту Logi Options+ можна використовувати для переналаштування клавіш відповідно до вподобань користувача.

Logitech клавіатури та мишки для Mac

MX Mechanical Mini для Mac коштує 149,99 доларів. Він схожий на існуючий Logitech MX Mechanical Mini, який компанія Logitech продавала деякий час, але має спеціальну розкладку клавіатури Mac і нові кольори Space Gray і Pale Gray. Вона оснащена тактильними механічними перемикачами клавіш, які лише приблизно на десять відсотків більші за об’ємом, ніж Magic Keyboard від Apple. Він також має підсвічування з розумною активацією датчика наближення; клавіатура підсвічується автоматично, коли ваші руки наближаються до клавіш. MX Mechanical Mini заряджається через USB-C.

Механічна клавіатура призначена для роботи в парі з мишкою MX Master 3S для Mac коштує $99, також доступною в кольорах Space Gray і Pale Gray. Він відстежує введення користувача з роздільною здатністю до 8000 DPI із задовільним, але тихим механізмом клацання. Як і клавіатура, він також заряджається через USB-C.

Logitech K380 для Mac — це альтернативний варіант міні-клавіатури з круглими клавіатурами, тепер доступний у синьому кольорі Blueberry за ціною 39,99 доларів. K380 живиться від батарейок 2xAA. Обидві клавіатури Logitech підтримують підключення до трьох пристроїв одночасно — просто перемикайтеся за допомогою функціональних клавіш F1/F2/F3, що дозволяє користувачам легко підключатися до своїх Mac, iPad і iPhone одночасно.

logitech mouse lift

Вертикальна ергономічна миша Logitech Lift для Mac коштує 69,99 доларів. Завдяки куту 57 градусів ваша рука займе природне положення для рукостискання, зменшуючи тиск на зап’ястя під час роботи. Він працює до двох років від однієї батареї типу АА.

Нова лінійка Logitech Designed for Mac присвячена не лише маркетингу, але й функціям. Logitech вважає, що багатьом клієнтам Apple не вистачить впевненості купувати аксесуари, які не мають спеціального бренду для користувачів Mac.

Дізнайтеся більше про нову серію Дизайн для Mac на веб-сайті Logitech.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі