Sony повідомляє: Дефіцит PlayStation 5 закінчився

З моменту свого запуску в 2020 році PlayStation 5 була досить невловимою для покупців, які хотіли її придбати. Багато факторів зіграли роль у цій нестачі доступності, починаючи від проблем із ланцюгом поставок і дефіцитом мікросхем, аж до того, як перекупщики скуповували наявні запаси та перепродували їх із величезною націнкою.

Останнім часом консоль стала доступніша на ринку, але вона ще далека від ідеальної. Однак, за словами Sony, з дефіцитом PlayStation 5 нарешті покінчено. Під час останнього виступу на виставці CES генеральний директор і голова правління Sony Interactive Entertainment «Джим Раян» сказав, що «кожному, хто хоче PS5, має бути набагато простіше знайти її в роздрібних продавцях по всьому світу, починаючи з цього моменту».

Sony: Дефіцит PlayStation 5 закінчився

Компанія також оголосила, що продала близько 30 мільйонів одиниць консолей PlayStation 5. Це вказує на те, що компанія змогла продати близько 5 мільйонів консолей з листопада 2022 року. Райан похвалив користувачів PlayStation за їхнє терпіння під час презентації, сказавши, що компанія «впоралася з величезним попитом на тлі глобальних викликів за останні два роки».

Цікаво, що консолей досі немає в наявності у великих роздрібних торговців США, таких як Best Buy і GameStop. На інших ринках у всьому світі ці консолі все ще є досить дефіцитними. Давайте почекаємо та побачимо, чи покращиться доступність у найближчі місяці.

У відповідних новинах Sony готується до запуску PlayStation VR2 у лютому. Будемо сподіватися, що VR2 не зіткнеться з такими проблемами доступності, як PS5 протягом усіх цих років.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі