Sony розробляє PS5 Pro ▶ чіп AMD, 8K та 120 Гц частота оновлення

Хоча PS5 випускається протягом двох років, нещодавно з’явилися новини з англомовних ЗМІ про те, що Sony розробляє PS5 Pro.

Судячи з експозиції, Sony в квітні випустить PS5 Pro, який буде використовувати чіпсети AMD з додатковою системою охолодження, щоб запобігти перегріву під час ігор.

Завдяки додаванню системи охолодження з рідинним охолодженням зовнішній вигляд PS5 Pro також буде відрізнятися від нинішнього PS5, але більше ніяких подробиць, пов’язаних із зовнішнім виглядом, виявлено не було.

Крім того, очікується, що PS5 Pro буде підтримувати 2160P і забезпечувати частоту кадрів 120 Гц, завдяки чому він безперебійно запускає ігри з роздільною здатністю 8K.

Очікується, що PS5 Pro підтримуватиме такі функції, як трасування променів, технологія візуалізації та технологія реконструкції.

PS5 завжди був популярний серед геймерів, і його було ще важче знайти, коли він вперше вийшов на ринок, а Джим Рейн, президент Sony Interactive Entertainment тепер переконався, що PS5 має достатній запас на CES 2023. Станом на листопад 2022 року PS5 зібрано 25 млн одиниць.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї