SpaceX: скоро смартфони зможуть підключатися до Starlink безпосередньо

SpaceX доповнила свою заяву про плани зробити підключення до супутників Starlink таким самим простим, як до точки доступу Wi-Fi. Компанія подала заявку на дозвіл на оснащення фірмових супутників відповідним обладнанням, і розповіла, які переваги отримають користувачі у разі її схвалення.

Якщо Федеральна комісія зі зв’язку США (FCC) видасть відповідну ліцензію, SpaceX зможе розпочати розгортання мережі із 7500 супутників Starlink Gen2 вже наступного року. Нова технологія підключення дозволить смартфонам з’єднуватися із супутниками безпосередньо без спеціального обладнання. Як заявили представники компанії, такий канал забезпечить швидкість завантаження даних близько 3 Мбіт/с (теоретична пікова швидкість – до 7,2 Мбіт/с).

Компанія докладно не висвітлювала механізму прямого підключення, але відомо, що в ланцюжку «супутник-смартфон» можуть бути задіяні оператори зв’язку. За заявою SpaceX, якщо все піде за планом, то вже у 2023 році у абонентів T-Mobile може з’явитись мобільний інтернет у тих областях, де раніше його не було.

Раніше FCC схвалила запуск базових ретрансляторів Starlink Gen2. Нова заявка стосується оснащення супутників додатковими видами обладнання.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї